imagePROGRAF TM pro vysoce kvalitní velkoformátový tisk na vyžádání v korporacích, maloobchodu i školách

imagePROGRAF TM-200

CanonSpolečnost Canon Europe představila novou řadu inkoustových tiskáren imagePROGRAF TM určenou klientům, kteří tisknou formáty CAD, GIS a plakátové aplikace. Tato zařízení řeší potřeby zákazníků v oblasti strojírenství, projektování, maloobchodu či vzdělávání a umožňují jim vytvářet vysoce kvalitní výkresy, mapy i plakáty na zakázku – to vše přímo u nich ve firmě.

Série imagePROGRAF TM splňuje požadavky na výkonnou velkoformátovou tiskárnu pro firemní prostředí, které vyžaduje menší objemy vysoce kvalitního tisku, kompaktní velikost a sníženou hlučnost. Vychází z osvědčené technologie tiskáren imagePROGRAF TX, jež zažívají od svého komerčního uvedení na trh v prosinci 2017 velký úspěch. Nové modely imagePROGRAF TM doplňují portfolio velkoformátových technologií, kam patří také řada imagePROGRAF PRO pro tisk fotografií a uměleckých reprodukcí.

ImagePROGRAF TM zahrnuje celkem osm modelů, které cílí na zákazníky s nižším až středním objemem tisku. Do série patří pět 36palcových modelů: TM-300, TM-305 (s integrovanou podporou HDD a PDF), TM-300MFP L36ei (s řešením pro nízkoobjemové skenování), TM-300MFP T36 (s řešením pro vyšší objemy skenování) a TM-305MFP T36 (vysoce výkonná multifunkční tiskárna). Ke třem 24palcovým modelům se řadí: TM-200, TM-205 (s vestavěnou podporou HDD a PDF) a TM-200MFP L24ei (s řešením pro nízkoobjemové skenování).