Generálním ředitelem Dassault Systèmes pro oblast střední Evropy se stal Klaus Löckel

Dassault Systèmes Klaus Löckel

Společnost Dassault Systèmes oficiálně jmenovala Klause Löckela novým ředitelem pro oblast střední Evropy. Ten je odpovědný za aktivity Dassault Systèmes v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Zároveň bude mít na starosti i Českou republiku, Polsko, Maďarsko a Slovensko. V průběhu posledních dvou let působil Klaus Löckel na pozicích Sales Director EuroCentral a Business Transformation Sales. Jeho hlavním cílem je posílit pozici Dassault Systèmes ve střední Evropě a zvýšit obchodní aktivity v této oblasti.

Klaus Löckel pracuje v Dassault Systèmes od roku 2013. Nastoupil na pozici Sales Director of Industry Transportation & Mobility, kde stál za celosvětovým úspěchem tohoto oddělení. Předtím pracoval mezi lety 2006 a 2012 pro SAP AG. Své první profesní zkušenosti získal ve společnosti Daimler AG v roce 1996. Klaus Löckel tak v nové pozici může plně zužitkovat své více než 20leté zkušenosti, které v oboru získal na různých vedoucích pozicích.

„Dassault Systèmes je jednou z hlavních firem, které se podílejí na tzv. Industry Renaissance – na novém způsobu uvažování o inovacích, vědomostech a výrobě. Tento nový koncept v mnohém předčí i Průmyslu 4.0, protože navíc zohledňuje roli lidí, využití zdrojů, šetrnost k životnímu prostředí a udržitelnost. Inovativním přístupem k vývoji chceme přispět k formování moderního světa, ale zároveň bereme ohled i na tradiční hodnoty. Oborovým průkopníkům nabízíme nové možnosti zaznamenání a sdílení svých vědomostí a know-how, což může přinést pokrok celému odvětví. Proto se chci v regionu střední Evropy zaměřit na zavedení těchto aktivit,“ říká Klaus Löckel. „Minulý rok byla společnost Dassault Systèmes oceněna jako nejvíce udržitelná společnost na světě. V tomto trendu budeme nadále pokračovat a zaměříme se i na udržitelný růst.“

Napsat komentář