Facebook vydal novou zprávu o důležitosti rozmanitosti v reklamě

Facebook zveřejnil novou zprávu o důležitosti rozmanitosti v reklamě a překážkách, které existují při zajišťování většího zastoupení ve všech formách propagace.

Facebook ve spolupráci s Deloitte provedl řadu rozhovorů a průzkumů s cílem identifikovat klíčové překážky omezující reprezentativnější reklamu s cílem zdůraznit jak potřebu zastoupení, tak řešit systémové bariéry, které vyžadují větší soustředění při maximalizaci tohoto tlaku.

Jak vysvětluje Facebook:
“Reklama má sílu utvářet náš svět. Když se to udělá dobře, odráží to naše nejniternější touhy, živí naše největší aspirace a pohání naše pocity naděje a sounáležitosti. Příběhy, které vidíme v reklamě, formují, jak vidíme sebe a sebe navzájem. Ale příliš dlouho byl pocit sounáležitosti vyhrazen velmi úzkému publiku, takže v reklamách, které vidí, se cítilo zastoupeno pouze 41% amerických spotřebitelů.“

47stránkový průvodce pokrývá řadu klíčových postřehů a poznámek a zdůrazňuje, co je třeba udělat pro překonání stávajících omezení v přístupu.

Více si přečtěte na: socialmediatoday.com

Zdroj: SOCIAL MEDIA NETWORK NEWS

Napsat komentář

burza index Praha
Ekonomika

Nový index PX START

Pražská burza zavádí od 18. 12. 2023 výpočet nového indexu PX Start (ISIN CZ0160000035). Součástí indexu jsou všechny akcie obchodované na trhu START, v současné

Číst dále »
Generated by Feedzy