EVENT WORLD NETWORK NEWS

Marketing jako klíč k růstu: Konference Brand Management 2019

Letošní ročník setkání seniorních marketérů, konference Brand Management 2019, má svůj program. Konference se koná 2. 10. v prostorách Cubex Centrum Praha. Akce každoročně nastoluje klíčové téma pro marketéry, ředitele a majitele firem na našem trhu.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference CIO Agenda 2019

Konference CIO Agenda je setkání, které přináší nejlepší příklady efektivní spolupráce IT a dalších týmů při podpoře úspěšného a bezpečného chodu společnosti. Příležitost pro všechny, kteří přemýšlí byznysově a vnímají potřebu lepší komunikace IT a ostatních částí firem / institucí.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Profesia days se mění na festival příležitostí pro všechny

Na konci října se v Praze uskuteční již tradičně Profesia days, které se s ohledem na změny, které prodělal trh práce v České republice, přetransformovaly z veletrhu práce na festival příležitostí.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Kyberbezpečnost pro veřejnou správu

24. září se v Paspově sále v budově Pivovaru Staropramen v Praze na Smíchově uskuteční odborná konference Kyberbezpečnost pro veřejnou správu. Protože kyberútoků neustále přibývá, dotýká se řada útoků a hrozeb právě informačních systémů veřejné správy, které představují obzvláště zranitelné cíle.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Hackerfest 2019: Vyprodáno

7. ročník největší IT Security a Hacking události tohoto roku je kompletně vyprodán. Účastníci se mohou těšit na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu osobních i firemních dat, známé IT Security experty, etické hackery a workshop.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Future Port Prague 2019

Třetí ročník konference a festivalu Future Port Prague 2019 se letos uskuteční 10. a 11. září. Největší mezinárodní futuristická akce ve střední Evropě se přesouvá na pražské Výstaviště a chystá řadu novinek.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Kyberbezpečnost pro veřejnou správu 

Srdečně Vás zveme na konferenci Kyberbezpečnost pro veřejnou správu 24. 9. 2019, která proběhne v příjemných prostorách Pivovaru Staropramen v Praze – Smíchov.

Hlavní témata:

Legislativa, obecné zásady kyberbezpečnosti Korelace GDPR a bezpečnosti informačních systémů Hackerské útoky ve veřejné správě Diagnostika IT zabezpečení veřejné správy Strategie nastavení bezpečnosti pro veřejnou správu Výběr dodavatele na systém zabezpečení Dohledové systémy SIEM jako komplexní a efektivní nástroj Pojištění kybernetických rizik Příklady z praxe

 

Přednášející:

Radek Beneš – soudní znalec v IT/ICT Vladěna Sasková – NÚKIB Zdeněk Kučera – Kinstellar, s.r.o.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Bezpečná škola 2019

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2019 má za sebou pátý ročník. Akce měla dohromady 37 partnerů a z toho 11 záštit, což svědčí o mimořádném zájmu o tuto společensky zásadní problematiku.

Tomáš Barta, Channel Sales Executive, ze společnosti Veracomp s.r.o.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Maker Faire Prague 2019 navštívilo 10.000 lidí

Že tvořit může každý, připomněl víkendový festival Maker Faire Prague 2019, který vynikl množstvím tvořivých dílen pro děti i dospělé a školními projekty. Tradice pořádání Maker Faire v Čechách bude pokračovat, s makery se můžete setkávat i během roku.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Robosoutěž poprvé opustí půdu ČVUT

Robosoutěž ČVUT pořádá tuto neděli v 11 hodin speciální exhibici v Kingston aréně na festivalu Maker Faire Prague v Průmyslovém paláci Výstaviště Praha. Po deseti letech existence populární studentské soutěže LEGO robotů, jejíž finále se tradičně odehrávají v posluchárně Fakulty elektrotechnické ČVUT, se tak nejlepší robotická vozítka představí širšímu publiku.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Přátelské město 2019

Organizátoři konference Přátelské město zveřejnili program letošního ročníku. Chtějí tak navázat na loňskou podnětnou diskusi a dále rozpracovávat vizi přátelského města. Činí tak ve svém úvodu na příkladu náměstí, které je symbolem řady obecných problémů i možným vzorem řešení pro další centrální místa.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Lidé v síti sklidila úspěch

Internet je dobrý sluha, ale špatný pán. Právě takové sdělení se neslo celou konferencí Lidé v síti, kterou poprvé v Brně uspořádal poskytovatel internetu netbox koncem května. Cílem akce bylo upozornit na rizika, která s sebou nese rozvoj internetu a podobných technologií.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

VMware vForum 2019 ukázalo aktuální trendy z oblasti cloud computingu

Dne 5. června se v pražském hotelu Clarion uskutečnila tradiční konference VMware vForum 2019 a i letos nabídla pohled na technologické trendy v cloud computingu a příklady jejich využití.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Jak surfovat a neutopit se? Prozradí ostravská konference (Ne)bezpečí v síti

Co všechno se o nás dá na internetu zjistit? Kdo pracuje s našimi daty a proč? A používáme my nebo naše děti sociální sítě bezpečně? Tato i další témata z oblasti soukromí v online světě odkryjí speciální hosté na unikátní diskuzi (Ne)bezpečí v síti.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

ShopCamp 2019

Šestý ročník komunitní e-commerce konference ShopCamp se bude konat 13. 9. 2019 v Praze. Celodenní program nabídne ve dvou sálech 12 přednášek a 8 workshopů. ShopCamp je nadále pro všechny majitele nebo přímé zaměstnance e-shopů zdarma.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Retail in Detail / Strategic Pricing 2019 –  jsme příliš svázaní pravidly a starými modely

Retail in Detail / Strategic Pricing přinesl další horké téma: cenotvorbu. V konferenčním sále sídla společnosti Microsoft na pražské Brumlovce se sešlo 120 účastníků, aby debatovalo o tom, jak dělat pricing chytře.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Setkání B2B marketingových profesionálů vol.1

Pojďme diskutovat o B2B marketingové komunikaci.

Setkání bude příležitostí sdílet informace a tipy o úspěšných i neúspěšných kampaních, využití komunikačních nástrojů a originálních řešení v rámci marketingové komunikace firem působících na trhu B2B.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Festival: Expo Smíchov

Pod titulem 1. NEF, New Energy Fest se ve dnech 31. 6. až 21. 9. 2019 odehraje na Smíchově festival zaměřený na energetické úspory a zelené technologie. Ten bude situován na nově vznikající výstaviště Smíchov Expo (Nádražní 545/5).

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Retail in Detail / Strategic Pricing

Maloobchodní trh prošel za 30 let revolucí – od pevně stanovených cen až k cenám, které jsou totálně „tekuté“. Skoro dvě třetiny obratu se realizují za tzv. akční ceny, se slevou, která ale mnohdy vůbec nemá logiku.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: 20 let IS2

Jubilejní dvacátý ročník mezinárodní konference IS2 se konala v historických prostorách pražského Karolina na Ovocném trhu v Praze.

Důležitost a jedinečnost této konference spočívala především v jejím zaměření na problémy dneška, z nichž nejdůležitější je informační bezpečnost obecně.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Communication Summit 2019

Podtitulem konference bylo: Pomůžeme vám udělat si velkou inventuru všeho, co dnes v komunikaci (ne)funguje!

Communication Summit je setkáním všech, kdo chtějí komunikací dosáhnout vyšších finančních i společenských výsledků.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Sales Management 2019

Oborové setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu se konalo v budově ČNB.

Pod novou značkou Sales Management 2019 odstartovala série výročních konferencí, jejichž ambicí je vytvořit platformu k pravidelnému setkávání, sdílení zkušeností, čerpání inspirace a znalostí o nejnovějších trendech řízení prodeje.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Bezpečná škola 2019

Konference Bezpečná škola je už stálicí mezi konferencemi, o tom účastníky této konference přesvědčil již pátý ročník této akce, konané dne 23. 5. 2019 v Národní technické knihovně v Praze 6 – Dejvicích.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

DIGIMEDIA 2019

14. ročník odborné konference nabídne nebývalou koncentraci manažerů mediálních a telekomunikačních společností.

Pouhý půlrok zbývá do vypnutí prvních televizních vysílačů DVB-T v České republice. Koncem letošního listopadu tak v Praze začne druhá televizní digitalizace, jíž se už za dva týdny bude podrobně věnovat 14.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Maker Faire Prague: Potřebujeme kutily a vynálezce

Druhý ročník festivalu Maker Faire Prague se koná o víkendu 22.-23. června v Průmyslovém paláci na Výstavišti. Znovu se sejdou novodobí kutilové, bastlíři, tvůrci a vynálezci, zkrátka všichni, jež lze označit nově zažitým slovem makeři.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: TechEd-DevCon 2019

Závislost byznysu na IT roste, efektivitu investic do této oblasti ale ovlivňují „měkké“ dovednosti. Stoupá také význam analýzy dat, potvrdili účastníci konference TechEd-DevCon 2019.

Do posledního místečka opět vyprodaná čtyřdenní akce Počítačové školy Gopas opět potvrdila neutuchající zájem návštěvníků o technologie Microsoftu.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Pozvánka: Efektivní nemocnice 2019 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí

Ve dnech 3. 12. 2019 a 4. 12. 2019 se bude v Praze konat již 14. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2019 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí“.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

URBIS Smart City Fair 2019

Po roce se na brněnské výstaviště vrací projekt, který se jako jediný ve střední Evropě cíleně zaměřuje na problematiku Smart city a spojuje do jednoho místa a termínu konferenci se špičkovými zahraničními řečníky a prezentaci firem s nabídkou konkrétních řešení.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Týden inovací 2019: Dorazí vědecké celebrity z celého světa

Týden inovací 2019, jedna z největších celorepublikových událostí zaměřená na podporu inovací, bude opět hostit špičkové zahraniční a domácí odborníky v oblasti umělé inteligence a pokročilých technologií. Letošní již 4.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Metro On Line 2019

Slováci patria k technologickej špičke, môžu byť ešte lepší Na konferencii Metro ON Line odborníci prezradia, ako dokážeme svoje technologické možnosti rozšíriť a posunúť – predovšetkým otvorenosťou a spoluprácou.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Firemní informační systémy

Zveme vás na pátý ročník odborné konference na téma Firemní informační systémy, která se koná ve čtvrtek 23. května 2019 v kongresovém centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00 hod.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Kongres EASTLOG

Hlavním tématem blížícího se 22. ročníku největšího a nejdéle pořádaného logistického kongresu v České republice bude metamorfóza. Logistika a supply chain procházejí kompletní přeměnou, která nemá rysy jen plynulého vývoje, ale směřuje k celkové vyšší úrovni a kvalitě.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference DIGIMEDIA 2019: Poslední rok s DVB-T, naděje pro DAB+ a hledání 4. operátora

14. ročník odborné konference DIGIMEDIA 2019 proběhne 5. června 2019 v Kongresovém sále České televize v Praze na Kavčích horách.

Necelých sedmdesát dní zbývá do zahájení letošního 14.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Digitální výroba 2019

Ozvěny veletrhu Hannover Messe budou rezonovat na tradiční konferenci Digitální výroba 2019 v Brně. Návod na cestu napříč nástrahami digitální transformace, nové technologie, trendy a postupy pro digitalizaci průmyslu – to můžete slyšet i vidět ve dnech 14.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference WDM Systems Summit 2019

Vysoce odborná konference se odehrála 24. dubna 2019 v PVA Expo Praha a navštívilo ji hodně přes 150 zájemců o komunikace především optických cest a zabezpečení provozu na těchto sítích.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Communication Summit 2019

Akce se koná 29. května 2019 v prostoru DOX+ v těsném sousedství známé galerie. Podtitulem konference je: Pomůžeme vám udělat si velkou inventuru všeho, co dnes v komunikaci (ne)funguje!

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Sales Management 2019

Oborové setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu se odehraje v budově ČNB dne 22. května 2019.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Gopas: TechEd-DevCon 2019

Již 17. ročník tradiční IT konference TechEd-DevCon, která je svátkem všech z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

CFO Congress 2019: Dobře namíchané CFO menu

Technologie, nákup a komunikace. To jsou největší výzvy současnosti pro finanční ředitele, shodli se účastníci CFO Congressu 2019.

Více než dvě stě finančních ředitelů se sešlo 16.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Power BI Day

Pět špičkových specialistů bylo hlavními aktéry konference, konané v budově Microsoftu dne 11. dubna 2019. Ti všichni společnými silami na konferenci Power BI Day 2019 přiblížili problematiku Self Service Business Intelligence, personalizovaný reporting, Row Level Security.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Známe podrobný program mezinárodní konference WDM Systems Summit 2019

Představujeme Vám podrobný program konference WDM Systems Summit 2019:

Program:

8:30

Registrace

9:15

Zahájení a přivítání

9:30

Leoš Boháč, ČVUT – Vysokorychlostní optické datové přenosy, sítě a trendy

Cílem přednášky je provést posluchače základními technikami moderních optických vysokorychlostních přenosových systémů a poukázat na technické výzvy, jež tato oblast přináší, včetně výhledu do budoucnosti.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

První informace o konferenci TechEd-DevCon 2019

Největší IT konference v České republice, TechEd-DevCon, se letos bude konat již po sedmnácté. Počítačová škola Gopas připravila čtyřdenní maraton prezentací a přednášek na 13. – 16. května 2019.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Studenti z Berkeley budou řešit dopravní problémy Prahy

O víkendu od 12. do 14. března 2019 se proti sobě v pražském ŠKODA AUTO DigiLabu postaví dvacet studentských týmů z předních univerzit celého světa na třetím ročníku inovačního turnaje Smart Mobility Hackathon Prague.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Veletrh Czech On-line Expo navštívilo přes 5 300 lidí

Letošní Czech On-line Expo se zapsalo do dějin českého on-linu. Za dva dny tento veletrh a vzdělávací akci navštívilo více než 5 300 lidí. Rekordní byl i počet vystavovatelů a vystupujících řečníků na odborných přednáškách.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Společnost Verbatim má nového prezidenta

Pan Clive Alberts byl jmenován do funkce prezidenta EUMEA ve společnosti Verbatim. Tuto pozici dříve zastával pan Hidetaka Yabe, který se vrací do Tokia v Japonsku, kde se ujal funkce generálního ředitele v oddělení Corporate Marketing ve společnosti Mitsubishi Chemical Corp.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Equal Pay Day 2019

Konference pořádaná Business & Professional Woman CR je největší středoevropskou akcí, zaměřenou na rovnost platů mezi muži a ženami. Equal Pay Day značí Den rovnosti platů, je to symbolický den věnovaný zvyšování povědomí o rozdílech v odměňování žen a mužů.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Mezinárodní veletrh IT bezpečnosti it-sa

Zabezpečení IT a kybernetická bezpečnost jsou s probíhající digitalizací stále důležitější – společensky, hospodářsky i politicky. Tento trend je velmi dobře vidět na zájmu o it-sa, veletrh zabezpečení IT s nejvyšším počtem vystavovatelů na světě a přední oborovou akci v Evropě.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Pozor, restart! Jedinečná konference opět láká na zvučná jména. Letos už pošesté

Inspirace, životní zkušenosti známých a zajímavých lidí, nevšední příběhy. Netradiční a nesmírně oblíbená konference nazvaná Restart myšlení míří už do šestého vydání. Celodenní akce zakončená after party se koná ve čtvrtek 6.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Zákazník 2030

Třetí ročník konference, která 21. 3. 2019 v kině Atlas v Praze předvedla, jak se měnit spolu se svými zákazníky. Konference ukázala, už zavedené postupy už dávno naplatí a digitalizace hýbe světem.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: MANDAY.IT vol 2

MANDAY.IT vol 2 je konference určená především IT manažerům a koná se pod taktovkou Počítačové školy Gopas. Další dějství se konalo 13. března 2019 v Praze, v Konferenčním centru GreenPoint.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>