EVENT WORLD NETWORK NEWS

Konference Lidé v síti sklidila úspěch

Internet je dobrý sluha, ale špatný pán. Právě takové sdělení se neslo celou konferencí Lidé v síti, kterou poprvé v Brně uspořádal poskytovatel internetu netbox koncem května. Cílem akce bylo upozornit na rizika, která s sebou nese rozvoj internetu a podobných technologií.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

VMware vForum 2019 ukázalo aktuální trendy z oblasti cloud computingu

Dne 5. června se v pražském hotelu Clarion uskutečnila tradiční konference VMware vForum 2019 a i letos nabídla pohled na technologické trendy v cloud computingu a příklady jejich využití.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Jak surfovat a neutopit se? Prozradí ostravská konference (Ne)bezpečí v síti

Co všechno se o nás dá na internetu zjistit? Kdo pracuje s našimi daty a proč? A používáme my nebo naše děti sociální sítě bezpečně? Tato i další témata z oblasti soukromí v online světě odkryjí speciální hosté na unikátní diskuzi (Ne)bezpečí v síti.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

ShopCamp 2019

Šestý ročník komunitní e-commerce konference ShopCamp se bude konat 13. 9. 2019 v Praze. Celodenní program nabídne ve dvou sálech 12 přednášek a 8 workshopů. ShopCamp je nadále pro všechny majitele nebo přímé zaměstnance e-shopů zdarma.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Retail in Detail / Strategic Pricing 2019 –  jsme příliš svázaní pravidly a starými modely

Retail in Detail / Strategic Pricing přinesl další horké téma: cenotvorbu. V konferenčním sále sídla společnosti Microsoft na pražské Brumlovce se sešlo 120 účastníků, aby debatovalo o tom, jak dělat pricing chytře.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Setkání B2B marketingových profesionálů vol.1

Pojďme diskutovat o B2B marketingové komunikaci.

Setkání bude příležitostí sdílet informace a tipy o úspěšných i neúspěšných kampaních, využití komunikačních nástrojů a originálních řešení v rámci marketingové komunikace firem působících na trhu B2B.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Festival: Expo Smíchov

Pod titulem 1. NEF, New Energy Fest se ve dnech 31. 6. až 21. 9. 2019 odehraje na Smíchově festival zaměřený na energetické úspory a zelené technologie. Ten bude situován na nově vznikající výstaviště Smíchov Expo (Nádražní 545/5).

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Retail in Detail / Strategic Pricing

Maloobchodní trh prošel za 30 let revolucí – od pevně stanovených cen až k cenám, které jsou totálně „tekuté“. Skoro dvě třetiny obratu se realizují za tzv. akční ceny, se slevou, která ale mnohdy vůbec nemá logiku.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: 20 let IS2

Jubilejní dvacátý ročník mezinárodní konference IS2 se konala v historických prostorách pražského Karolina na Ovocném trhu v Praze.

Důležitost a jedinečnost této konference spočívala především v jejím zaměření na problémy dneška, z nichž nejdůležitější je informační bezpečnost obecně.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Communication Summit 2019

Podtitulem konference bylo: Pomůžeme vám udělat si velkou inventuru všeho, co dnes v komunikaci (ne)funguje!

Communication Summit je setkáním všech, kdo chtějí komunikací dosáhnout vyšších finančních i společenských výsledků.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Sales Management 2019

Oborové setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu se konalo v budově ČNB.

Pod novou značkou Sales Management 2019 odstartovala série výročních konferencí, jejichž ambicí je vytvořit platformu k pravidelnému setkávání, sdílení zkušeností, čerpání inspirace a znalostí o nejnovějších trendech řízení prodeje.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Bezpečná škola 2019

Konference Bezpečná škola je už stálicí mezi konferencemi, o tom účastníky této konference přesvědčil již pátý ročník této akce, konané dne 23. 5. 2019 v Národní technické knihovně v Praze 6 – Dejvicích.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

DIGIMEDIA 2019

14. ročník odborné konference nabídne nebývalou koncentraci manažerů mediálních a telekomunikačních společností.

Pouhý půlrok zbývá do vypnutí prvních televizních vysílačů DVB-T v České republice. Koncem letošního listopadu tak v Praze začne druhá televizní digitalizace, jíž se už za dva týdny bude podrobně věnovat 14.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Maker Faire Prague: Potřebujeme kutily a vynálezce

Druhý ročník festivalu Maker Faire Prague se koná o víkendu 22.-23. června v Průmyslovém paláci na Výstavišti. Znovu se sejdou novodobí kutilové, bastlíři, tvůrci a vynálezci, zkrátka všichni, jež lze označit nově zažitým slovem makeři.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: TechEd-DevCon 2019

Závislost byznysu na IT roste, efektivitu investic do této oblasti ale ovlivňují „měkké“ dovednosti. Stoupá také význam analýzy dat, potvrdili účastníci konference TechEd-DevCon 2019.

Do posledního místečka opět vyprodaná čtyřdenní akce Počítačové školy Gopas opět potvrdila neutuchající zájem návštěvníků o technologie Microsoftu.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Pozvánka: Efektivní nemocnice 2019 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí

Ve dnech 3. 12. 2019 a 4. 12. 2019 se bude v Praze konat již 14. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2019 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí“.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

URBIS Smart City Fair 2019

Po roce se na brněnské výstaviště vrací projekt, který se jako jediný ve střední Evropě cíleně zaměřuje na problematiku Smart city a spojuje do jednoho místa a termínu konferenci se špičkovými zahraničními řečníky a prezentaci firem s nabídkou konkrétních řešení.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Týden inovací 2019: Dorazí vědecké celebrity z celého světa

Týden inovací 2019, jedna z největších celorepublikových událostí zaměřená na podporu inovací, bude opět hostit špičkové zahraniční a domácí odborníky v oblasti umělé inteligence a pokročilých technologií. Letošní již 4.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Metro On Line 2019

Slováci patria k technologickej špičke, môžu byť ešte lepší Na konferencii Metro ON Line odborníci prezradia, ako dokážeme svoje technologické možnosti rozšíriť a posunúť – predovšetkým otvorenosťou a spoluprácou.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Firemní informační systémy

Zveme vás na pátý ročník odborné konference na téma Firemní informační systémy, která se koná ve čtvrtek 23. května 2019 v kongresovém centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00 hod.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Kongres EASTLOG

Hlavním tématem blížícího se 22. ročníku největšího a nejdéle pořádaného logistického kongresu v České republice bude metamorfóza. Logistika a supply chain procházejí kompletní přeměnou, která nemá rysy jen plynulého vývoje, ale směřuje k celkové vyšší úrovni a kvalitě.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference DIGIMEDIA 2019: Poslední rok s DVB-T, naděje pro DAB+ a hledání 4. operátora

14. ročník odborné konference DIGIMEDIA 2019 proběhne 5. června 2019 v Kongresovém sále České televize v Praze na Kavčích horách.

Necelých sedmdesát dní zbývá do zahájení letošního 14.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Digitální výroba 2019

Ozvěny veletrhu Hannover Messe budou rezonovat na tradiční konferenci Digitální výroba 2019 v Brně. Návod na cestu napříč nástrahami digitální transformace, nové technologie, trendy a postupy pro digitalizaci průmyslu – to můžete slyšet i vidět ve dnech 14.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference WDM Systems Summit 2019

Vysoce odborná konference se odehrála 24. dubna 2019 v PVA Expo Praha a navštívilo ji hodně přes 150 zájemců o komunikace především optických cest a zabezpečení provozu na těchto sítích.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Communication Summit 2019

Akce se koná 29. května 2019 v prostoru DOX+ v těsném sousedství známé galerie. Podtitulem konference je: Pomůžeme vám udělat si velkou inventuru všeho, co dnes v komunikaci (ne)funguje!

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Sales Management 2019

Oborové setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu se odehraje v budově ČNB dne 22. května 2019.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference Gopas: TechEd-DevCon 2019

Již 17. ročník tradiční IT konference TechEd-DevCon, která je svátkem všech z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

CFO Congress 2019: Dobře namíchané CFO menu

Technologie, nákup a komunikace. To jsou největší výzvy současnosti pro finanční ředitele, shodli se účastníci CFO Congressu 2019.

Více než dvě stě finančních ředitelů se sešlo 16.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Power BI Day

Pět špičkových specialistů bylo hlavními aktéry konference, konané v budově Microsoftu dne 11. dubna 2019. Ti všichni společnými silami na konferenci Power BI Day 2019 přiblížili problematiku Self Service Business Intelligence, personalizovaný reporting, Row Level Security.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Známe podrobný program mezinárodní konference WDM Systems Summit 2019

Představujeme Vám podrobný program konference WDM Systems Summit 2019:

Program:

8:30

Registrace

9:15

Zahájení a přivítání

9:30

Leoš Boháč, ČVUT – Vysokorychlostní optické datové přenosy, sítě a trendy

Cílem přednášky je provést posluchače základními technikami moderních optických vysokorychlostních přenosových systémů a poukázat na technické výzvy, jež tato oblast přináší, včetně výhledu do budoucnosti.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

První informace o konferenci TechEd-DevCon 2019

Největší IT konference v České republice, TechEd-DevCon, se letos bude konat již po sedmnácté. Počítačová škola Gopas připravila čtyřdenní maraton prezentací a přednášek na 13. – 16. května 2019.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Studenti z Berkeley budou řešit dopravní problémy Prahy

O víkendu od 12. do 14. března 2019 se proti sobě v pražském ŠKODA AUTO DigiLabu postaví dvacet studentských týmů z předních univerzit celého světa na třetím ročníku inovačního turnaje Smart Mobility Hackathon Prague.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Veletrh Czech On-line Expo navštívilo přes 5 300 lidí

Letošní Czech On-line Expo se zapsalo do dějin českého on-linu. Za dva dny tento veletrh a vzdělávací akci navštívilo více než 5 300 lidí. Rekordní byl i počet vystavovatelů a vystupujících řečníků na odborných přednáškách.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Společnost Verbatim má nového prezidenta

Pan Clive Alberts byl jmenován do funkce prezidenta EUMEA ve společnosti Verbatim. Tuto pozici dříve zastával pan Hidetaka Yabe, který se vrací do Tokia v Japonsku, kde se ujal funkce generálního ředitele v oddělení Corporate Marketing ve společnosti Mitsubishi Chemical Corp.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Equal Pay Day 2019

Konference pořádaná Business & Professional Woman CR je největší středoevropskou akcí, zaměřenou na rovnost platů mezi muži a ženami. Equal Pay Day značí Den rovnosti platů, je to symbolický den věnovaný zvyšování povědomí o rozdílech v odměňování žen a mužů.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Mezinárodní veletrh IT bezpečnosti it-sa

Zabezpečení IT a kybernetická bezpečnost jsou s probíhající digitalizací stále důležitější – společensky, hospodářsky i politicky. Tento trend je velmi dobře vidět na zájmu o it-sa, veletrh zabezpečení IT s nejvyšším počtem vystavovatelů na světě a přední oborovou akci v Evropě.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Pozor, restart! Jedinečná konference opět láká na zvučná jména. Letos už pošesté

Inspirace, životní zkušenosti známých a zajímavých lidí, nevšední příběhy. Netradiční a nesmírně oblíbená konference nazvaná Restart myšlení míří už do šestého vydání. Celodenní akce zakončená after party se koná ve čtvrtek 6.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Zákazník 2030

Třetí ročník konference, která 21. 3. 2019 v kině Atlas v Praze předvedla, jak se měnit spolu se svými zákazníky. Konference ukázala, už zavedené postupy už dávno naplatí a digitalizace hýbe světem.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: MANDAY.IT vol 2

MANDAY.IT vol 2 je konference určená především IT manažerům a koná se pod taktovkou Počítačové školy Gopas. Další dějství se konalo 13. března 2019 v Praze, v Konferenčním centru GreenPoint.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Power BI Day 2019

Pět špičkových specialistů je připraveno právě pro vás, aby vám 11. dubna 2019 na konferenci Power BI Day 2019 přiblížili problematiku Self Service Business Intelligence, personalizovaný reporting, Row Level Security a další.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

CFO Congress 2019

8. ročník výročního setkání finančních ředitelů – CFO Congress se letos uskuteční již 16. dubna v České národní bance v centru Prahy. Akce, které se pravidelně účastní na dvě stovky finančních ředitelů a členů vrcholového managementu velkých i středních firem, přináší nejen novinky v klíčových oblastech finančního řízení, ale především možnost otevřené diskuse a vzájemného sdílení praktických poznatků.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

10. ročník plesu Sestry na sál! je za námi

Nejsympatičtější zdravotní sestřičku České republiky najdete na Rehabilitační klinice Malvazinky v Praze. Petra Verčík pracuje na doléčovacím oddělení pro muže a jejím mottem je „kdo bojuje, může prohrát, kdo nebojuje, už prohrál“.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Den české logistiky 2019

Letošní ročník Dne české logistiky, který společnost ReliantGroup tradičně organizuje pro Českou logistickou asociaci, se bude konat dne 11. dubna v prostorách Vencovského auly na VŠE v Praze na Žižkově.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Czech On-line Expo 2019

Příležitost najít si práci v marketingu budou mít všichni, kdo přijdou nasát vědomosti na březnový veletrh pro e-shopaře, marketéry a online podnikatele Czech On-line Expo. Kromě burzy pracovních příležitostí slibuje veletrh více než 60 hodin inspirace, novinek a trendů.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Cloud computing v praxi 2019

Zveme vás na čtvrtý ročník odborné konference CLOUD COMPUTING V PRAXI, která se koná ve čtvrtek 21. března 2019 v kongresovém centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00 hod.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: ShowIT Bratislava

Proslulá slovenská konference ShowIT je proslulá především kvalitou přednášek. O ty se stará slovenská pobočka Počítačové školy Gopas, která na tři dny od 5. do 7. února 2019 připravila pro účastníky přednáškový maraton.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Technologická konference

Zveme vás na Technologickou konferenci do konferenčních prostor Columna dne 20. 3. 2019. Konference nabídne informace o nejnovějších trendech ve vývoji moderních technologií ovlivňující výrobu a logistiku, jak daleko je jejich implementace do praxe a jak vypadají vize do budoucnosti.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

20. ročník konference IS2 2019

Jubilejní, už dvacátý ročník mezinárodní konference IS2 se neúprosně blíží. Termín konání této konference je 29. a 30. května 2019. Pořadatel konference, společnost Tate International, si jako místo konání konference vybral historické prostory pražského Karolina na Ovocném trhu v Praze.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference: Equal Pay Day

Největší středoevropská konference žen se odehraje ve dnech 29. a 30. 3. 2019 v Clarion Congress Hotel Prague. Pořadatelem této akce je Business & Professional Woman CR.

Equal Pay Day značí Den rovnosti platů, je to symbolický den věnovaný zvyšování povědomí o rozdílech v odměňování žen a mužů.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>

Konference G2B•TechEd 2019

Budoucí novinky Microsoftu přitáhly na konferenci G2B•TechEd tolik účastníků, že bylo zcela vyprodáno. Takže další z akcí šikovné Počítačové školy Gopas.

G2B•TechEd se v Brně konal už potřetí a je vidět, že nápad uspořádat konferenci zaměřenou na novinky redmondského obra, měl svůj smysl.

>> EVENT WORLD NETWORK NEWS >>