Enterprise Cloud v Revolgy povede Miroslav Červenka

Enterprise Cloud ve společnosti Revolgy, která se věnuje digitální transformaci firem a cloudovým službám, nově povede Miroslav Červenka. S jeho zkušenostmi chce Revolgy oslovit více korporátních firem.

Pro Revolgy, která v posledních letech velmi rychle roste (tržby v roce 2019 vyrostly o 100 %, v roce 2020 o 82 %), je Mirek Červenka zkušenou posilou. Více než 20 let působil na vrcholných manažerských pozicích v IT. V letech 2000-2005 byl například členem představenstva GE Money Bank (dnes Moneta Money Bank) a poté i v ING Pojišťovně. Do Revolgy přichází z pojišťovny MetLife, kde poslední dva roky šéfoval IT pro Česko a Slovensko.

Podle zakladatele a CEO Revolgy Miroslava Vlasáka je přijetí Miroslava Červenky důležitým krokem pro plánovaný rozvoj firmy. „Revolgy je dnes silné v oblasti „digitálních společností“, tedy relativně nových firem založených na digitálních technologiích. V současné době ale Revolgy plánuje razantně vstoupit i do segmentu velkých a korporátních firem, které většinou mají složitější IT architekturu. Úkolem Mirka Červenky je pomoci potenciálním klientům nastavit optimální cloudovou strategii a způsob migrace do cloudu,” říká Vlasák.

Mezi své profesní úspěchy Červenka řadí návrh a uvedení do provozu nové IT architektury v Home Creditu, kde také inicioval zavedení agilního vývoje a organizace společnosti. Červenka zavedl nové technologie a IT postupy i v dalších firmách. Například GE Money Bank byla první institucí ve finančním sektoru, které Červenka pomohl zavést virtuální serverovou infrastrukturu pro bankovní systémy.

Červenka ke své nové pracovní náplni říká, že s využitím svých dlouholetých zkušeností s řízením IT a hlubokou cloudovou znalostí společnosti Revolgy dokáže pomoci klientům definovat využití cloudu, které zohlední jak specifické IT prostředí klienta, tak obecné možnosti cloudových řešení. „Stejně tak chci využít svých předchozích zkušeností při definování ambiciózních, zároveň ale reálných migračních plánů, které zohlední dopady na všechny složky migrace, od byznysu, lidí a organizační struktury, po IT technologie, informační bezpečnost či vlastní provoz nového řešení,” uzavírá Červenka.

TZ

@RadekVyskovsky

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS

Napsat komentář

Generated by Feedzy