DB Schenker spouští novou službu pro luxusní značky La Conciergerie

DB Schenker La Conciergerie

DB Schenker rozšiřuje svou produktovou nabídku o službu La Conciergerie a jako první logistická společnost nabízí personalizovaný servis pro luxusní světové módní značky. Se službou La Conciergerie se mohou módní domy spolehnout na kvalitní služby DB Schenker, který jejím VIP klientům zajistí osobní a diskrétní přepravy objednaného módního zboží.

„V DB Schenker si uvědomujeme, že každý VIP klient má své vlastní nároky na přepravy luxusního zboží a módy. Naše nová služba La Conciergerie nabídne luxusní zákaznickou zkušenost i v oblasti logistiky. Přední světové módní značky tak budou moci dlouhodobě naplňovat očekávání svých věrných zákazníků,“ říká Torben Kock, globální manažer pro Consumer & Retail v DB Schenker.

Nyní je poprodejní servis La Conciergerie nepřetržitě dostupný ve více než 2 000 pobočkách globální sítě DB Schenker. Nabízí přepravy a logistické služby pro rekonstrukce nebo otevírání prodejen, módní přehlídky, tiskové konference, výstavy nebo roadshow. Služba je vhodná také pro luxusní e-shopy, které chtějí zlepšit svůj zákaznický servis a spokojenost při expresních dodávkách pro VIP klientelu.

DB Schenker je už mnoho let spolehlivým partnerem pro módní průmysl se širokou nabídkou standardních leteckých přeprav a speciálních logistických služeb. Nedávno DB Schenker otevřel sklad o rozloze 4 000 m2 ve švýcarském Stabiu, který je strategicky umístěn v bezcelní zóně poblíž centra italského módního průmyslu a několik významných evropských letišť, jako je Paříž, Frankfurt, Curych nebo Milán, je z tohoto skladu dostupných do několika hodin.

Napsat komentář