Další banka modernizuje internetové bankovnictví

mbank internetove bankovnictvi

Internetová banka mBank odstartovala modernizaci svého internetového bankovnictví, aby odpovídalo současným trendům a zkušenostom uživatelů. Vylepšený design a funkce bude zavádět postupně v průběhu roku 2018.

První dojem tvoří polovinu úspěchu. Tímto heslem se řídili i experti na digitální služby v mBank. „Změny v internet bankingu jsou začátkem evoluce, ne revoluce. Od konce května postupně představíme sérii vylepšení, které jsme na základě zpětné vazby od klientů vyhodnotili jako nejvíce žádané. Nadále aktivně nasloucháme klientům a snažíme se přizpůsobovat naše produkty jejich potřebám,“ vysvětlil Lukáš Kiac, produktový manažer pro internet banking a mobilní aplikace. Co se designu týče, banka stavěla na jednoduchosti a čistém minimalismu. Nově budou stránky vynikat bílým pozadím a s odstínem šedé.

Banka si také dává záležet na tom, aby služba byla jednoduchá, lehko ovladatelná a zároveň flexibilní. Mezi novinkami bude také nový vzhled funkce Supermarket, který bude korespondovat se zbytkem vylepšeného a moderního internet bankingu. Kromě toho se mění i font písma, tlačítka či hlavní strana, která bude daleko přehlednější.

Proč měníme službu, která je považovaná za jednu z nejmodernějších nejen v Evropě, ale i ve světě? Odpověď je jednoduchá. „Před čtyřmi lety jsme spustili tehdejší verzi, což je ve světě technologií opravdu dlouhá doba. Přišel čas pro inovace, které naše služby ještě víc zlepšují v souladu se změnami bankovnictví v digitální éře,“ doplnil Lukáš Kiac, produktový manažer pro internet banking a mobilní aplikace.

Napsat komentář