CorelDRAW Graphics Suite 2020: Vylepšení výkonu a přístupu ke spolupráci

CorelDRAW Graphics Suite 2020

CorelDRAW Graphics Suite 2020 umožňuje profesionálním grafikům a týmům překročit dosavadní hranice kreativity díky převratné umělé inteligenci (AI), působivému vylepšení výkonu a přístupu ke spolupráci založenému na cloudu pro zrychlení kreativních pracovních postupů. Grafický software CorelDRAW 2020, který nabízí nativní sady pro macOS a Windows a webovou aplikaci CorelDRAW.app, dává grafickým návrhářům vše potřebné k přeměně původního návrhu na bezchybný výsledek v rekordním čase.

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020, která nabízí kompletní kolekci profesionálních aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu, typografii, úpravu fotografií a mnoho dalšího, poprvé představuje rozsáhlé aktualizace ke zrychlení tvorby složitých projektů a grafik. Aplikaci CorelDRAW.app můžete použít pro virtuální práci se soubory návrhů, ať už jste kdekoli. Předplatitelé mohou poprvé využít nových funkcí aplikace pro spolupráci ke zjednodušení celého procesu revizí a schvalování.

„Naše vlajková loď CorelDRAW představuje nejmodernější technologii k vylepšení celého návrhářského prostředí. Se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2020 nyní mohou týmy i zákazníci používat centrum spolupráce a dosáhnout toho, aby všichni byli v daný čas na stejné úrovni projektu. Návrhářům je k dispozici i výkon strojového učení k ještě rychlejšímu vytváření ohromujících výsledků. Využili jsme umělou inteligenci napříč sadou, abychom co nejvíce ovlivnili profesionální grafické pracovní postupy,“ říká John Falsetto, ředitel oddělení správy produktů oddělení CorelDRAW a produktivity.

Napsat komentář