Conectart otevřel novou pobočku v Jihlavě

Conectart otevřel novou pobočku v Jihlavě

Conectart se rozrostl na Vysočinu. Největší tuzemské kontaktní centrum zahájilo v pondělí 1. července provoz nové pobočky v Jihlavě. Tým zaměstnanců Conectart zde aktuálně pracuje na zákaznické podpoře a B2B servisu pro významné klienty z různorodých oborů, od energetiky až po bankovnictví.

„Poptávka po službách zajištění zákaznické péče roste a Conectartu se v posledních letech daří, proto jsme se rozhodli rozšířit naše služby do dalších částí České republiky. Nyní je to Vysočina, kde máme v tuto chvíli 19 operátorů. Rádi bychom zde vyrostli na cca 25 FTE. Cílem je udržet kvalitní klientský servis a dát příležitost lidem z jiného kraje. Mohou u nás získat velmi atraktivní a perspektivní práci, která navíc může probíhat v různorodých flexibilních formách, v rámci home office apod.,“ říká Petr Studnička, generální ředitel Conectart.

Conectart již více než 10 let poskytuje komplexní služby kontaktního centra českým i zahraničním zákazníkům. Ve svém portfoliu má řadu významných společností, například Českou spořitelnu, Samsung, MND, AmRest nebo SAZKAmobil. Conectart vznikl spojením společností Informační linky a Direct Communication. V roce 2017 akvíroval další kontaktní centrum Quality Brands. Sloučením těchto společností vznikl jeden z největších operátorů v oblasti „Business Process Outsourcingu“ (BPO) v České republice, kde v současné době pracuje téměř 1000 zaměstnanců. Společnost Conectart s.r.o. je členem investiční skupiny KKCG.

Napsat komentář