Communication Summit 2022 zveřejnil téma konference a proběhne osobně

Minulé dva roky probíhal Communication Summit online, ale pro další ročník přišel čas setkat se zase konečně osobně! Společnost Blue Events plánuje toto velké setkání komunikačních profesionálů, opět v prostorách DOX+ 4. května 2022.

Communication Summit vznikl před 4 lety s cílem dát dohromady všechny komunikační profesionály, ať už pracují v oddělení marketingu nebo v PR. To dost dobře nejde bez osobního setkání, samozřejmě při splnění platných hygienických opatření. Řečníci budou prezentovat a diskutovat živě přímo v sále. Proběhnou také workshopy a závěrečný koktejl.

Jaké bude hlavní téma?
„Hlavně ať to dává smysl“.
Proč? Většina značek se potýká s tím, že jejich obsah lidé nevnímají jako relevantní. Spotřebitelé přitom chtějí nejen smysluplnou komunikaci, ale posuzují firmy podle toho, jestli mění svět k lepšímu. Zároveň manažeři komunikace a PR mají ve firmách stále více na starosti CSR a udržitelnost.

Jste připraveni škrtnout z komunikace nesmysly? ZDE je k dispozici registrace za zvýhodněnou cenu Very Early Birds.

Ze studie „Meaningful Brands“ skupiny Havas vyplývá, že až 77 % značek by mohlo zaniknout a nikomu by nechyběly. Jak se stát smysluplnou značkou? Kdy a jak je dobré komunikovat „smysl“? Jak to může značkám pomoci a čeho se přitom vyvarovat? To všechno budeme řešit na Communication Summitu s domácími i zahraničními experty.

Součástí programu, který právě vzniká, budou jak strategické přístupy k tématu smysluplných značek, tak konkrétní případové studie z domova i zahraničí, nebo velký výzkum o tom, jak smysluplněji mohou dnes spolupracovat klienti a komunikační agentury.

Další informace o akci naleznete na webu konference.

Zdroj: EVENT WORLD NETWORK NEWS

Napsat komentář

burza index Praha
Ekonomika

Nový index PX START

Pražská burza zavádí od 18. 12. 2023 výpočet nového indexu PX Start (ISIN CZ0160000035). Součástí indexu jsou všechny akcie obchodované na trhu START, v současné

Číst dále »
Generated by Feedzy