Clubhouse rozšiřuje přístup ke Clips a přidává možnost sdílení odkazů

Po spuštění nové možnosti „Clips“ v beta verzi minulý týden, která umožňuje uživatelům sdílet 30sekundové zvukové klipy z veřejných místností, nyní Clubhouse rozšířil možnost pro všechny uživatele systému iOS a zároveň spouští další novou funkci sdílení odkazů na místnosti pro distribuci mimo aplikaci.

Nejprve Clips – jak bylo uvedeno, Clubhouse oznámil spuštění Clips minulý týden. Poskytují novou ikonu nůžek, která po klepnutí zachytí posledních 30 sekund zvuku z veřejné místnosti pro sdílení s třetími stranami.

Tato možnost musela v počátečním testování fungovat dobře, protože Clips byly nyní rozšířeny na všechny uživatele iOS.

hello! good news! we’re rolling out Clips to everybody on iOS, right now.

in case you missed it: look for the✂️ icon in rooms to capture, save and share the last 30 seconds of audio. pic.twitter.com/lQBhef79aA

— Clubhouse (@Clubhouse) October 4, 2021

Jak vidíte v tomto příkladu, funkce Clips je velmi jednoduchá – klepnete na ikonu, Clubhouse připojí zvukový klip a poté jej můžete sdílet s jinými platformami.

Tato možnost zatím v systému Android není k dispozici, ale provozovatelé vysílání na Androidu mohou povolit Clips, které pomohou při sdílení jejich vysílání.

Kromě toho Clubhouse také přidává QR kódy do sdílených klipů, které odkazují zpět na živou místnost.

Více si přečtěte na: socialmediatoday.com

Zdroj: SOCIAL MEDIA NETWORK NEWS

Napsat komentář

konference Future Cyber Defence 12. 10. 2023
Events

Future Cyber Defence

Jako mediální partneři Vás zveme na panelovou diskusi Future Cyber Defence, která navazuje na konferenci SCADA SECURITY a předchází konferencím připravovaným na rok 2024. Jednotlivá

Číst dále »
Generated by Feedzy