AOMU: Inhalační tyčinky se silou 100% esenciálních olejů

AOMU Inhalační tyčinky se silou 100% esenciálních olejů

Extrakty aromatických látek znali už ve staré Číně a ve větší či menší míře se používají snad ve všech přírodních medicínách světa. Naštěstí tyto polozapomenuté esence dnes zažívají renesanci a jejich účinky začíná potvrzovat i narůstající počet vědeckých studií. Smyslem AOMU je zprostředkovat blahodárné účinky esenciálních olejů nám všem, kdo vnímáme hlubší rozměr péče o duševní i tělesné zdraví.

AOMU je ze 100 procent česká firma. Má české vlastníky, zapálený tým zaměstnanců a také výroba probíhá v ČR. Používá ingredience z celého světa a pozorně sleduje mezinárodní výzkum v oblasti esenciálních olejů.

Jak funguje AOMU?

AOMU využívá aromaterapii, staletími prověřenou metoda používající esenciální oleje. Účinky aromaterapie začíná potvrzovat i narůstající počet vědeckých studií. Neléčí nemoci, ale používá se jako doplňková terapie při široké škále drobných či větších obtíží. Pomáhá při relaxaci a zmírnění stresu, zlepšuje náladu i celkovou psychickou vyrovnanost a posiluje imunitní, dýchací a oběhový systém.

Jak fungují esenciální oleje?

Při nádechu vyšlou molekuly vůně část nervových impulsů přímo do amygdaly, emočního centra mozku. Pak dojde k uvolnění neuropřenašečů – např. dopaminu, serotinu nebo endorfinu, které ovlivňují, jak se cítíme, usínáme a kolik máme energie. Na rozdíl od kávy nebo energetických nápojů se esenciální oleje nedostávají do organismu přes zažívací ústrojí a mozek ovlivňují odlišným způsobem.

AOMU logoJak fungují AOMU inhalační tyčinky?

AOMU inhalační tyčinky jsou vyrobeny z 100% přírodních esenciálních olejů. Při vdechování molekuly vůně v esenciálních olejích putují z čichových nervů přímo do mozku a ovlivňují tak emoční centrum mozku. Díky tomu dokážou tyčinky dodat energii, zlepšit náladu nebo pomoci zlepšit kvalitu spánku.

Jak správně tyčinky inhalovat?

Držte AOMU těsně pod nosní dírkou a velmi pomalu a jemně se nadechujte. Nevkládejte do nosních dírek, vůni pak ucítíte slaběji. Několikrát opakujte podle potřeby. U některých tyčinek se účinek může dostavit už po jednom nadechnutí. Chcete-li inhalovat déle, po 2 až 5 minutách si dejte přestávku.

Napsat komentář