50 let důvěryhodných technologií

Verbatim 50 years

VerbatimFirma Verbatim patří do skupiny Mitsubishi Chemical, jedné z největších chemických společností na světě. Výrobky této společnosti se prodávají ve více než 120 zemích a patří mezi ně například optická úložná média, paměťové karty, pevné disky, disky SSD, mobilní příslušenství, osvětlení LED či struny pro 3D tisk.

Principy, podle nichž společnost funguje, vycházejí z její vlastní filozofie KAITEKI – pomáhat lidem ke zdravému, pohodlnému a udržitelnému životu. Síla výzkumu a vývoje a technologická vyspělost společnosti Verbatim v kombinaci s přísnou kontrolou kvality během výrobních procesů zaručují nejvyšší kvalitu produktů a technologií, kterým můžete důvěřovat.

Průkopníci uchovávání dat

Od svého založení v roce 1969 společnost Verbatim formovala vývoj technologie uchovávání dat. Latinsky znamená slovo „Verbatim“ v překladu „doslova“, a už od založení společnosti tento název ilustruje princip přesného a bezchybného záznamu dat. Od disket a magnetooptických systémů přes média CD, DVD a Blu-ray po externí pevné disky, paměťové karty, USB flashdisky a SSD – rozsah širokého portfolia společnosti Verbatim a jejího vlivu v oblasti uchovávání dat je bezkonkurenční.

Společnost rovněž nabízí širokou škálu příslušenství k počítačům, které doplňuje její ústřední zaměření na úložiště a udržuje stejně vysoké standardy kvality, kompatibility a spolehlivosti.

Jedinečné osvětlení LED

Společnost Verbatim je také výrazná na poli osvětlení LED, kde vyvíjí a prodává širokou škálu svítidel LED a světelných zdrojů pro kanceláře, hotely, restaurace i domácnosti. Mnohé z osvětlovacích produktů byly vyvinuty týmem výzkumu a vývoje Mitsubishi Chemical. Výsledkem jsou LED diody se špičkovým řízením teploty, kvalitním podáním barev a malým odleskem. Osvětlení je tak kvalitnější při nižší spotřebě a delší životnosti.

Inovátor v materiálech pro 3D tisk

Společnost Verbatim již od roku 2014 poskytuje vysoce kvalitní struny pro 3D tisk a její nabídka produktů obsahuje jedinečné materiály od firmy Mitsubishi Chemical. Kombinace silných stránek výzkumu a vývoje a řízení kvality společnosti Mitsubishi Chemical s vysokým odbytem a marketingovými operacemi po celém světě společnost dlouhodobě drží mezi špičkovými světovými dodavateli materiálů v této rostoucí kategorii.

Napsat komentář