TikTok přidává centralizovanou peněženku pro správu transakcí v aplikaci

Zdá se, že je ideální čas na spuštění nové peněženky v aplikaci jako centralizované platformy pro sledování plateb, která také zahrnuje vlastní měnu v aplikaci TikTok.

TikTok v aplikaci nyní v některých regionech testuje novou peněženku.

Jak je vidět na příkladu sdíleném odborníkem na sociální média Mattem Navarrou, nový prvek TikTok „Balance“ je centralizovaná platforma pro sledování účtů, kde budete moci získat informace o všech vašich transakcích v aplikaci, coinech a odměnách atd.

TikTok Coins jsou vlastní měnou v aplikaci platformy, kterou můžete vyměnit za virtuální předměty, které pak můžete v aplikaci udělit svým oblíbeným tvůrcům. V současné době s nimi nemůžete dělat mnoho jiného (kromě posilování vlastních klipů), ale stejně jako Stars společnosti Meta by TikTok mohl na toto vsadit jako na alternativní měnu, která by uživatelům umožnila nakupovat s coiny nové prvky.

Přidání centralizovaného sledovacího prvku pro všechny vaše peníze a nákupy TikTok jako takové dává smysl. Jeho zarámování, včetně vizuálu kreditní karty TikTok, však pravděpodobně vzbudí obavy u některých skupin, které se již obávají, že TikTok poskytne čínským podnikům bránu do místní ekonomiky.

Zdroj: socialmediatoday.com

 

Napsat komentář