Milan Bartek je Country manažer pro Českou republiku a Slovensko

Společnost Arrow Electronics oznámila, že Milan Bartek byl s účinností od 1. ledna 2024 jmenován na pozici Country Manažer enterprise computing solutions v České republice a na Slovensku.

Nahradí tak Borise Nevrlého, který byl generálním ředitelem společnosti posledních 30 let a bude i nadále pracovat pro Arrow jako Ředitel rozvoje obchodu pro východní Evropu.

Milan Bartek je součástí Arrow od roku 2004, kdy působil jako Business Development Manager, Marketingový Manažer a Ředitel obchodní jednotky Datovéhá centra Arrow, ze které postoupil na pozici nového generálního ředitele. Ve své kariéře zastával různé vedoucí pozice včetně pozice ve společnosti Eurotel.

Alexis Brabant, vice prezident obchodu enterprise computing solutions společnosti Arrow v regionu EMEA, řekl: „Jsme rádi, že Milan Bartek přijal jmenování generálním ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Díky Milanovým bohatým zkušenostem s technologií, prostředím vendorů a dlouholetým zkušenostem ve společnosti Arrow je ideálním kandidátem na nástupnictví. Zároveň bych rád poděkoval Borisi Nevrlému za desítky let vynikající služby při řízení české pobočky.“

TZ

 

Napsat komentář